kontakt

Försäljning, rådgivning och service

Försäljning

Anders Myrle, försäljningschef Torverk Industrial Doors AB

Torverk Västra Götaland, Närke & Halland

Anders Myrle

Mobil: 070-689 80 64

Epost: anders.myrle@torverk.se

Peter Sundberg, säljare Stockholm, Torverk Industrial Doors AB

Torverk Stockholm, Gotland, Södermanland, Västmanland & Gästrikland

Peter Sundberg

Mobil: 070-650 04 40

Epost: peter.sundberg@torverk.se

Joakim Eliasson, säljare södra Sverige, Torverk Industrial Doors AB

Torverk Skåne, jönköping, Kronoberg, Kalmar & Blekinge

Joakim Eliasson

Mobil: 070-689 80 22

Epost: joakim.eliasson@torverk.se

Martin Löfvenholm, säljare mellansverige, Torverk Industrial Doors

Torverk Värmland/Dalarna

Martin Löfvenholm

Tel: 0560-68 98 05

Mobil: 070-662 96 07

Epost: martin.lofvenholm@torverk.se

Katarina Sahlström, kundtjänst, Torverk Industrial Doors AB

Norr/Kundtjänst

Katarina Sahlström

Tel: 0560-68 98 07

Epost: katarina.sahlstrom@torverk.se

Peter Löfvenholm, vd Torverk Industrial Doors

VD/Export försäljning

Peter Löfvenholm

Tel: 0560-68 98 00

Mobil: 070-523 53 83

Epost: peter.lofvenholm@torverk.se

Produktion & Konstruktion

Daniel Frykemo, konstruktion, beredning, Torverk Industrial Doors AB

Konstruktion/ Beredning/ Reservdelar

Daniel Frykemo

Tel: 0560-68 98 26

Epost: daniel.frykemo@torverk.se

placeholder

Konstruktion/ Beredning/ Reservdelar

Glenn Jonsson

Tel: 0560-68 98 22

Epost: glenn.jonsson@torverk.se

Markus Lilläng, Kvalité & miljöchef, Torverk Industrial Doors AB

Kvalitet och Miljöchef/inköp

Markus Lilläng

Tel: 0560-68 98 25

Epost: markus.lillang@torverk.se

Mikael Barremyr, utveckling, Torverk Industrial Doors

Utveckling

Mikael Barremyr

Tel: 0560-68 98 21

Epost: mikael.barremyr@torverk.se

Erik Emanuelsson, Produktionschef, Torverk Industrial Doors AB

Produktionschef

Erik Emanuelsson 

Tel: 073-444 51 54

Epost: erik.emanuelsson@torverk.se

Ekonomi & Inköp

Fredrik Söderlund, Ekonomichef, Torverk Industrial Doors AB

Ekonomichef

Fredrik Söderlund​

Mobil: 0560-68 98 14

Epost: fredrik.soderlund@torverk.se

Markus Lilläng, Kvalité & miljöchef, Torverk Industrial Doors AB

Inköpschef

Markus Lilläng

Tel: 0560-68 98 25

Epost: markus.lillang@torverk.se

Maria Bergquist, fakturering, Torverk Industrial Doors AB

Fakturering

Marie Jansson

Tel: 0560-68 98 00

Epost: maria.bergquist@torverk.se

Service & Reservdelar

Daniel Frykemo, konstruktion, beredning, Torverk Industrial Doors AB

Reservdelar

Daniel Frykemo

Tel: 0560-68 98 10

Epost: reservdelar@torverk.se

placeholder

Reservdelar & konstruktion

Glenn Jonsson

Tel: 0560-68 98 10

Epost: reservdelar@torverk.se

Maria Bergquist, fakturering, Torverk Industrial Doors AB

Service

Marie Jansson

Tel: 0560-68 98 10

Epost: service@torverk.se

Kontakta oss

Besöksadress

Huvudkontor och fabrik:

TORVERK Industrial Doors AB

Alstigen 2

685 34 Torsby

Vägbeskrivning

Fakturafrågor

Fakturor skickas via e-post:

faktura@torverk.se

Torverk Industrial Doors AB,

Alstigen 2, 685 34 Torsby

Öppettider

Måndag–torsdag

08.00–12.15

13.00–16.00

 

Fredag

08.00–12.00