kontakt

Försäljning, rådgivning och service

Försäljning

kontakt torverk – anders myrle

Försäljningschef/Torverk Väst

Anders Myrle

Mobil: 070-689 80 64

Epost: anders.myrle@torverk.se

Torverk Mitt-Nord

Markus Alpstam

Mobil: 070-510 03 24

Epost: markus.alpstam@torverk.se

 

Torverk Syd

Christer Eliasson

Mobil: 070-535 31 53

Epost: christer.eliasson@torverk.se

torverk kontakt - lars-inge carlsson

Torverk Värmland

Lars-Inge Carlsson

Tel: 0560-68 98 05

Mobil: 070-662 96 07

Epost: lars-inge.carlsson@torverk.se

 

Torverk Stockholm & Gotland

Peter Sundberg

Tel: 08-661 88 30

Mobil: 070-65 00 440

Epost: peter.sundberg@torverk.se

 

torverk kontakt - katarina sahlström

Kundtjänst

Katarina Sahlström

Tel: 0560-68 98 07

Epost: katarina.sahlstrom@torverk.se

peter löfvenholm torverk

VD/Export försäljning

Peter Löfvenholm

Tel: 0560-68 98 14

Mobil: 070-523 53 83

Epost: peter.lofvenholm@torverk.se

Produktion & Konstruktion

torverk kontakt - daniel frykemo

Konstruktion/Beredning/Reservdelar

Daniel Frykemo

Tel: 0560-68 98 26

Epost: daniel.frykemo@torverk.se

torverk kontakt - thomas ohlsson

Beredning/Reservdelar

Thomas Olsson

Tel: 0560-68 98 22

Epost: thomas.olsson@torverk.se

torverk kontakt - thomas halstensson

Kvalitet och Miljöchef/Service/Reservdelar
Thomas Halstensson

Tel: 0560-68 98 17

Epost: thomas.halstensson@torverk.se

torverk kontakt - mikael barremyr

Produktionschef

Mikael Barremyr

Tel: 0560-68 98 21

Epost: mikael.barremyr@torverk.se

Ekonomi & Inköp

torverk kontakt - fredrik söderlund

Ekonomichef
Fredrik Söderlund

Mobil: 070-531 43 32

Epost: fredrik.soderlund@torverk.se

torverk kontakt - sonny westberg

Inköpschef

Sonny Westberg

Tel: 0560-68 98 25

Epost: sonny.westberg@torverk.se

torverk kontakt - maria bergquist

Fakturering
Maria Bergquist

Tel: 0560-68 98 00

Epost: maria.bergquist@torverk.se

Service & Reservdelar

torverk kontakt - daniel frykemo

Reservdelar

Daniel Frykemo

Tel: 0560-68 98 26

Epost: reservdelar@torverk.se

torverk kontakt - thomas ohlsson

Reservdelar

Thomas Olsson

Tel: 0560-68 98 22

Epost: reservdelar@torverk.se

torverk kontakt - thomas halstensson

Service & Reservdelar

Thomas Halstensson

Service, felanmälan & jour Stockholm

Service, felanmälan & jour (0-24) Stockholm

Service, felanmälan & jour (0-24)

Stockholm

Tel: 08-661 88 32

Service & Reservdelar Stockholm

Tel: 08-661 88 32

Epost: service08@torverk.se

Kontakta oss

Besöksadress

Huvudkontor och fabrik:

TORVERK Industrial Doors AB

Alstigen 2

685 34 Torsby

Vägbeskrivning

Fakturafrågor

Fakturor skickas via e-post:

faktura@torverk.se

 

Torverk Industrial Doors AB

Box 184 685 24 Torsby

Öppettider

Måndag–torsdag

08.00–12.15

13.00–16.00

 

Fredag

08.00–12.15

13.00–15.00